Friss
új típusú, 100-as SC/APC SM Optikai Gyors Csatlakozó specifical típus a Legjobb minőségű,Népszerű Brazil piac

új típusú, 100-as SC/APC SM Optikai Gyors Csatlakozó specifical típus a Legjobb minőségű,Népszerű Brazil piac

Rendelkezésre állás ellenőrzése: A boltban
HUF 29700.00


új típusú, 100-as SC/APC SM Optikai Gyors Csatlakozó specifical típus a Legjobb minőségű,Népszerű Brazil piac


A jellemzők

Modell Száma:
SFOT_SC/APC
Márka Név:
SFOT

Így tetszhet neked

1 Pár Kiváló Minőségű Gigabit Optikai Optikai Media Converter 10 / 100 / 1000 Mbps Egyetlen Mód, Egyetlen Szál SC 20 kmre PortMegjegyzés : Lehet nyomtatni a logó a shell a media co

Ezek a multimódusú 50 / 125umduplex optikai patch kábelek megszűnik LC optikai csatlakozó mindkét végén (LCLC) Az úgynevezett Lucent Csatlakozók, Kis Csatlakozók, vagy Helyi Csatl

Ruiyan Optikai PON TeljesítményMérő 1310 / 1490 / 1550nmÁttekintés RYP100 PON TeljesítményMérő továbbfejlesztett változata, RYP3201 PON teljesítménymérő...

Csomag tartalmazza1FTTH Eszköz, Kis Táska XGJB3111Rost Bárd FC6 S JS682Toolbox heveder JD3212Rost Bárd FC6 S táska BB62310m W Vizuális hibakeresőtJS10 MW4613Kis imbuszkulcs DTD694VFL

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,25 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az i

Optikai Patch Kábel,SC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,100 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az

Csomag tartalmazza1FTTH Eszköz Nagy TáskaDGJB2114középső imbuszkulcsZTD642Toolbox hevederJD2215Kis imbuszkulcsXTD65310m W Vizuális hibakeresőtJS10 MW4616Ferde fogóXKQ714VFL táskaBB4

OTDR Dob Rost Vizsgálatok Doboz Tekercs Kör 1km SM SC / UPCSC / APCRövid Bevezető : Célja, hogy segítse a vizsgálata optikai kábel használatakor az OTDR A OTDR Dob Rost doboz haszn

Optikai Patch Kábel,FC / PCST / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,25 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az i

Új MGBIC08 Enterasy Kompatibilis 1000 BaseZX 80km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3

Csomag tartalmazza1Alumínium toolbox GJX1114középső imbuszkulcs2Toolbox heveder segítségével YS12315Kis imbuszkulcs310m W Vizuális hibakeresőt JS10 MW4616Ferde fogó XKQ714VFL tásk

Optikai Patch Kábel,LC / PCST / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,5 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az id

Magas minőségű & Nagy 16 Csatornás PCM Hang Telefon üvegszálas optikai média konverter Ethernet,Rack szerelhető, 1 Pair FC egyetlen mód, 20 kmre,A Funkció Leírása : A PCM telefon

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,50 MetersFém páncél, erős szakítószilárdságú!Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre s

Eredeti Fujikura Elektródák a Fujikura MSZÁ 60as években fujikura splicing gép 60as évekbenmi vagyunk az egyetlen olyan gyártó összpontosítani rost splicing elektróda kínában, a

Jellemzők : * Nagy érzékenységű, nagy dinamikatartomány* Common interface design : FC / SC / ST felület, normál FC, SC, ST csatoló felület* Miniatűr alváz védelem design, kompak

Scroll