Friss
Ingyenes Kortyolgatva Márka Proskit 8PK-326 Profi Precíziós Optikai Optikai Sztriptíztáncost, Vágó

Ingyenes Kortyolgatva Márka Proskit 8PK-326 Profi Precíziós Optikai Optikai Sztriptíztáncost, Vágó

Rendelkezésre állás ellenőrzése: A boltban
HUF 5130.00


Ingyenes Kortyolgatva Márka Proskit 8 PK-326 Profi Precíziós Optikai Optikai Sztriptíztáncost, Vágó.
A Pros Kit 8 PK-326 3-Lyuk Optikai Sztriptíz eltávolítja az 1,6-3 mm szálak kabát le, hogy a 600-900µm puffer bevonat segítségével az első lyuk. A második lyuk csík a 600-900µm puffer bevonat le a 250µm bevonat, míg a harmadik lyuk használt szalag a 250µm kábel le a 125µm üvegszál. Mind a három lyuk nélkül működnek, bemetsz vagy vakarja a rost. Minden közös szál a sztriptíz funkciók egyesített-ba egy Optikai Sztriptíz mérési 6" hosszú.
Három sztriptíz útmutatók 2mm külső dzseki, 900µm puffer, szigetelés, valamint 250µm puffer(akrilát bevonat). W/Beállító Mechanizmus különleges műszereket.
Közepes Széntartalmú Acél, Edzett & Fekete-Oxid Kész.
Hossza : 5" (125mm)

A jellemzők

Márka Név:
SFOT
Modell Száma:
8PK-326

Így tetszhet neked

Új AGM732 F Netgear Kompatibilis 1000 BaseLX 10km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,50 MetersFém páncél, erős szakítószilárdságú!Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre s

power meter, amely képes mérni 7 hullámhosszon, mint 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm Teszt tartomány : 70d Bm~+10d Bm.Termék kép : https : Emlékeztető : https : Mivel

Termék : 4 Csatornás analóg videó multiplexer / Koaxiális videó adó / CCTV multiplexer által koaxiális Modell : LNKMV04.ÁttekintésElink LNKMVsorozat, videó multiplexer köteles a

Jellemzők : * Nagy érzékenységű, nagy dinamikatartomány* Common interface design : FC / SC / ST felület, normál FC, SC, ST csatoló felület* Miniatűr alváz védelem design, kompak

Optikai Patch Kábel,ST / PCST / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,15 MéterMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az i

Új SFPGELXSM1310 Huawei Kompatibilis 1000 BaseLX 10km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere,

Optikai Patch Kábel,SC / PCSC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,100 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az

1 X2 Optikai FTTH Splitter TTT Optikai CsatolóLeírásOlvasztott optikai elosztó két vagy több optikai szálak kötnek össze, majd olvadnyújtás a elvékonyodó gép, valós idejű nyo

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

Optikai Patch Kábel,LC / PCST / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,5 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az id

Ingyenes Szállítás 5db / sok 15d B SC Női Férfi Optikai Csillapító LC Női Férfi Optikai CsillapítóOptikai Csillapító egy komponens telepítve van egy optikai átviteli rendszer,

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,20 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az i

CWDM ModulTermék LeírásSHARETOP EZ Durva Hullámhossz Osztály Multiplexer (CWDM) eszközök bizonyítják, alacsony veszteség, megbízható előadások...

100 Ingyenes szállítási Ftth Beágyazott TípSC Hideg Csepp Optikai Kábel Csatlakozó, Gyors, Csatlakozó, SC Gyors Összeszerelés Csatlakozó KELUSHIA fizetési1...

Optikai Patch Kábel,SC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,100 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az

1 X9 155 M 1310nm 20 km3.3 / 5 V ST csatlakozóMennyiség : 1 darab1x9 Készülék egy nagy teljesítményű, költséghatékony modul optikai adatkommunikációs alkalmazások Az összes v

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,25 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az i

Új SFPLHX131040 Zy Xel Kompatibilis 1000 BaseLH 40 km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere,

Csomag tartalmazza1FTTH Eszköz Nagy TáskaDGJB2114középső imbuszkulcsZTD642Toolbox hevederJD2215Kis imbuszkulcsXTD65310m W Vizuális hibakeresőtJS10 MW4616Ferde fogóXKQ714VFL táskaBB4

Új AGM733 Netgear Kompatibilis 1000 BaseZX 80km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

Rost bárd SKL6 C Nagy Pontosságú Bárd Kompakt kivitel, Magas megbízhatóság, Jó hasító teljesítmény Maximális 16 Rost gróf 36,000 ragaszkodjatok per penge az FTTx építési Opt

Új MGBIC08 Enterasy Kompatibilis 1000 BaseZX 80km SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3

8 PK325 4,5 mmes, 25mm, Kerek Kábel Kabát Slitter Kerek Kábel Vágó Leírás : Célja, gyors, biztonságos Száloptikai kábelek kiváló eszköz a pontos kabát stripping az optikai mul

Új JD061 A HP Kompatibilis 1,25 G 40 km Singlemode Duplex LC Optikai Optikai SFP Adó modul100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantáltMagas minőségű, CE&FCC tan

OTDR Dob Rost Vizsgálatok Doboz Tekercs Kör 1km SM SC / UPCSC / APCRövid Bevezető : Célja, hogy segítse a vizsgálata optikai kábel használatakor az OTDR A OTDR Dob Rost doboz haszn

1 Pár Kiváló Minőségű Gigabit Optikai Optikai Media Converter 10 / 100 / 1000 Mbps Egyetlen Mód, Egyetlen Szál SC 20 kmre PortMegjegyzés : Lehet nyomtatni a logó a shell a media co

Ezek a multimódusú 50 / 125umduplex optikai patch kábelek megszűnik LC optikai csatlakozó mindkét végén (LCLC) Az úgynevezett Lucent Csatlakozók, Kis Csatlakozók, vagy Helyi Csatl

Csomag tartalmazza1FTTH Eszköz, Kis Táska XGJB3111Rost Bárd FC6 S JS682Toolbox heveder JD3212Rost Bárd FC6 S táska BB62310m W Vizuális hibakeresőtJS10 MW4613Kis imbuszkulcs DTD694VFL

Scroll